Magazin

Erkan Petekkaya öldü mü? Erkan Petekkaya’nın annesi Şerife Petekkaya neden öldü?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın bir süredir Alzheimer tedavisi gören annesi hayatını kaybetti. Acı habere ilişkin olark  Petekkaya,”Güzel ruhuna bir Fatiha okumanızı rica ediyorum.” dedi. Erkan Petekkaya, Alzheimer’a yakalanan annesi için Altınoluk’ta ev satın almış ve annesinin bakımıyla ilgileniyordu. 

ERKAN PETEKKAYA ÖLDÜ MÜ? ERKAN PETEKKAYA’NIN ANNESİ ŞERİFE PETEKKAYA NEDEN ÖLDÜ?

Usta oyuncu Erkan Petekkaya ölmemiştir. Petekkaya’nın annesi Şerife Petekkaya ölmüştür. Petekkaya,  annesinin ölüm nedenine ilişkin olarak,” Canım annemi iki yıldır mücadele ettiği Alzheimer hastalığı sebebi ile kaybettik. Güzel ruhuna bir Fatiha okumanızı rica ediyorum. “dedi.

Erkan Petekkaya öldü mü? Erkan Petekkaya'nın annesi Şerife Petekkaya neden öldü?

ŞERİFE PETEKKAYA KİMDİR?

Erkan Petekkaya’nın annesi olan Şerife Petekkaya 69 yaşındaydı ve 2 yıldır Alzheimer ile mücadele ediyor ve tedavi görüyordu. Ünlü oyundu daha önce verdiği bir röpotajında annesi Şerife Petekkaya’nın Halk Eğitim’de öğretmenlik yaptığını söylemişti.

Yaklaşık 3 yıldır İstanbul ve Balıkesir arasında mekik dokuyan Erkan  Petekkaya, hafta içi eşi ve çocuğuyla ilgilenirken, hafta sonları ise soluğu annesiyle babasının yanında alıyordu.

Erkan Petekkaya öldü mü? Erkan Petekkaya'nın annesi Şerife Petekkaya neden öldü?Erkan Petekkaya öldü mü? Erkan Petekkaya'nın annesi Şerife Petekkaya neden öldü?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı