Gündem

Erdoğan’dan Ramazan ayı talimatı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MYK toplantısının devamında da kurmaylarına Ramazan ayına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Sosyal mesafe ve tedbirlerin sürmesini işaret etti, “bu mübarek ayda kimseyi mahzun bırakmayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediyelerin ve AK Parti teşkilatlarının ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmadan Ramazan ayının hassasiyetini göz önünde bulundurarak çalışmaları gerektiğinin altını çizdi. 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik özel hassasiyet gösterilmesini istedi. Ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarının koordineli çalışması talimatı verdi.

MYK toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinde bir kitabın bulunduğu fotoğraf karesi yansımıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı üzerine tanıtım ve medya başkanlığı “Türkiye’de koronavirüsle etkin mücadele, hep beraber başaracağız” kitabı hazırlandı.
Mücadele kapsamında Türkiye’nin adım adım hangi tarihte neler yaptığına kitapta yer verildi.

CHP’den AK Parti’ye koronavirüs raporu gönderilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MYK’daki “Söz uçar yazı kalır” dediği, hazırlanan koronavirüsle mücadele kitabının CHP’ye de gönderilmesi talimatını verdiği öğrenildi. .

Haber Merkezi

Milenyum çağında, eve internet girdiğinden beri araştırıyorum. Yeni konular öğreniyorum.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı