Gündem

En güzel yollar Kepez’in hakkı

Antalya’nın Kepez ilçesindeki Şelale Mahallesi’nde yapılan yol ve asfalt çalışmalarını denetleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çalışma politikalarını kamuoyu ile paylaştı.

En güzel yollar Kepez'in hakkı

HEDEF ŞEHİR İÇİ ULAŞIMI RAHATLATMAK

“En güzel yol ve asfaltlar, Kepez’in bütün mahallelerindeki hemşehrilerimizin hakkı. Bu anlayışla çalışıyoruz.” diyen başkan Tütüncü, yönetimindeki Kepez Belediyesi, yol yapım çalışmalarını aralıksız devam ettirirken şehir içi ulaşımı rahatlatmayı hedefliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Varsak bölgesindeki Şelale Mahallesi’nin bazı cadde ve sokaklarında bu yıl başlattığı sıcak asfalt çalışmasını tamamladı. Mahallede 4 kilometre uzunluğundaki yola, 8 bin 500 ton sıcak asfalt serildi. Bölgedeki Tansu Çiller Caddesi’nin Şelale ile Ayanoğlu mahalleleri arasındaki 700 metrelik bölümü de imara uygun şekilde genişletildi. Caddenin genişliği 25 metreye çıkarıldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, caddenin genişlettikleri bölümün de tesviyesini yaparak ve dolgu malzemesiyle kaplayarak asfalta hazır hale getirdi. 

En güzel yollar Kepez'in hakkı

KEPEZ BELEDİYESİ’NDEN 12 YILDA 1000 KM YOL

Şelale Mahallesi’nde tamamlanan sıcak asfalt ile yol yapım çalışmalarını yerinde incelemek ve denetlemek isteyen Tütüncü, bürokratları ve Şelale Mahalle Muhtarı Hüseyin Karaman ile asfaltlanan sokaklar ile Tansu Çiller Caddesinin genişletilen bölümünde bir süre yürüyerek vakit geçirdi. İlçe merkezine uzak yerleşim yerlerinden biri olan Şelale Mahallesi’nde yapılan çalışmaları dile getiren Tütüncü, “Kepez’in merkeze uzak yerleşim yerlerinden biri olan bu mahallemizde bile muhteşem, nitelikli ve güzel yollar ile altyapı çalışmaları yaptık.” ifadelerini kullandı.

Kepez Belediyesi olarak 12 yılda 1000 kilometre yol açtıklarını vurgulayan Tütüncü, “Açtığımız bu yolların asfaltını da en güzel şekilde yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptıklarımızla asla yetinmiyoruz. En güzel yollar, en güzel asfaltlar Kepez’in bütün mahallelerindeki hemşerilerimizin hakkı. Bu anlayışla heyecanlı çalışmaya devam ediyoruz.” sözleriyle denetimini sonlandırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı