Gündem

Elazığ’da ‘arabalı sinema’ etkinliği

ELAZIĞ Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle sinemaya gidemeyenler için açık havada “arabalı sinema” etkinliği düzenledi.

Elazığ Belediyesi, koronavirüs tedbirleri nedeniyle kapatılan sinemalardan bir süredir uzak kalan vatandaşlar için için nostaljik bir etkinlik düzenledi. Kent merkezindeki Abdullahpaşa Mahallesi’nde kurulan platformda, 7. Koğuştaki Mucize filmi izletildi. Belediye ekiplerince, gösterim öncesinde izleyicilere badem, patlamış mısır ve gazoz ikram edildi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bu etkinliği 3 gün boyunca sürdüreceklerini ifade ederek, “Bu etkinliğimiz ilimizde ciddi kabul gördü. İnşallah 3 gün boyunca bu etkinliğimiz devam edecek. Bayramdan sonra da nasip olursa bu etkinliğimizi inşallah ilimizde devam ettireceğiz” dedi.

Açık havada aracında film izleyen Miray Aydın evde çok sıkıldıklarını belirterek, böylesi etkinliklerle keyif aldıklarını söyledi. Aydın, “Bu gösterim bize bir heyecan kattı. Biraz aktivite oldu, keyifliyiz şu an. Belediyemize teşekkür ederiz” diye konuştu.

Elazığ'da 'arabalı sinema' etkinliği

Elazığ'da 'arabalı sinema' etkinliği

Elazığ'da 'arabalı sinema' etkinliği

Elazığ'da 'arabalı sinema' etkinliği

Kaynak: DHA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı