İlginç Haberler

Düşmüş Domain Avcıları için En İyi 15 Otoriter Site

Sanal dünyanın önemini göz önüne alarak, alan adlarının gerekliliği son derece önemlidir. O olmadan İnternette bir yer kaplamak olanaksızdır. Web siteniz için kullanılan bir alan üzerinde güvenilirlik ve yetki sağlar. Siber dünyadaki münhasır alanınızla, internetin her yerinde kullanılabilecek bir web sitesi yayınlama yetkisine sahipsiniz. Kayıt gerekli ve Düşen Domainler hayati önem taşımaktadır . Bu geçerliliğinizi ve benzersizliğini ispatlıyor.

Markanıza uygun pozlama ve güvence vermeyi ve korumayı isterseniz alan adını elde etmeniz ve hatta kaydettirmeniz gerekir. Alanın çok adı temsil ettiği web sitesi hakkında çok şey yansıtıyor. Ya genel bir alan adı veya uzman bir ad olabilir. Kayıt olduysanız, bu hakiki bütünlüğün bir işaretidir.

Zaman dolduğunda, alan adı hala yenilenmek üzere bekliyorsa, alan adı alanı için yeni bir teklif vermeye başlar. Bu gibi durumlarda, yeni profesyoneller satılık alan kapmak için ararlar ve bunu yalnızca münhasır olarak kullanın.

Süresi Dolan Domainleri Almanın Faydaları

Bazıları yeni alan satın almayı ve kendi web sitesi çalışmaları için temiz bir mülk edinmeyi tercih etse de, iyi bilgili olanlar, süresi dolan alanların aslında işinizi güçlendirebileceğini anlar. Güvenilir bir sayfa sıralaması sağlamak bunlardan biridir. Eski bir alansa, iyi bir arama motoru sıralamasına tabidir. Üstelik oluşturmakta olduğunuz takdirde backlink ve seo tüm temel zor işi zaten önceki sahibi tarafından yapılmıştır çünkü o zaman bunu yaparken kolay olacaktır.

Düşen Domainleri Gösteren En İyi 15 Site

Süresi geçmiş etki alanlarını arıyorsanız, aynı şekilde size yardımcı olabilecek birkaç web sitesi vardır. Aşağıda, süresi dolan alan adlarını kolaylıkla satın alabileceğiniz bilgileriyle listelenen en tanınmış platformlardan 15’i belirtilmektedir.

1) GoDaddy Müzayede

Alanların pazarıyla ilgili bir iki şey biliyorsanız bu ada aşina olmalısınız. Bu platform, olası tüm süresi dolmuş alanların, önceden yerleştirilmiş tekliflerin sayısı, pazar fiyatı, trafik, değerleme ve alan adı satın almak için kendi teklif verme teklifinizi yerleştirebileceğiniz bir kutu ile birlikte listelendiği yerdir.

Yöntem basittir ve belirli bir alan adını tıkladığınızda, daha fazla ayrıntı görünecek ve seçiminizle birlikte hareket etmenize yardımcı olacaktır. Elinizin altındaki her şeyin bir listesi ile, her zaman tanınmış ve deneyimli bir alan adı elde etme fırsatını elde etmek için en iyi zaman olabilir.

2) NameCheap Domains

Bu, süresi dolmuş alanlar ve yenileri de bulabileceğiniz sağlıklı bir platformdur. İstediğiniz alanı seçebilir, bir teklifte bulunabilir ve ileriye doğru ilerleyebilirsiniz. Kullanılabilir alanların bir listesi var; Onlar kapanış saati, aynı fiyat ve koyabileceğiniz teklif. Elinizin altındaki bir dizi bilgiye sahip olduğunuzda, seçtiğiniz alan adını seçmek kolaydır.

3) ExDomains.com

Her gün düşen binlerce domaini 1 saniye içinde listeleyen, son derce basit ve şaşadan uzak bir kullanım arıyorsanız süper. Anahtar kelimenizi yazıp entere basmak yeter. ExDomains 7 dilde yayın yapıyor. Yüzlerce veya binlerce alan adı, bazı sebeplerden ötürü her gün doldu. Alan adı sahipleri onları yenilemekten veya yalnızca daha fazla üzerinde çalışmak istemiyorsa. Eğer düşen domainler arasında ava çıkmışsanız ExDomains.com, süresi dolan alanları ve SEO’nun değerini anlayanların biriyseniz, kesinlikle sizin için tek adımlı bir çözümdür.

Süresi geçmiş bir alan adına ilişkin tüm bilgileri arıyorsanız ve bir kuruş ödemek istemiyorsanız, bu kesinlikle karaya oturmak için doğru yerdir. Bu web sitesinde alan adı bilgilerini kontrol etmeyi sevmemin bir başka nedeni, yalnızca işiniz için bazı şeylerin gerçeklerini ve rakamlarını kontrol etmek için kaydolmak konusunda biraz tembel olduğum gerçeğidir.

Süresi geçmiş etki alanlarını kontrol etmek için kaydolmanız gerekmez. İstediğiniz birini kapmak detayları kontrol edin!

4) FreshDrop.com

Zaman aşımına uğramış bir alan adını kafamda çok aramak istediğimde, bu tekrar favori sitelerimden biri. Çok şey demek, satın almayı planladığınız alanda çeşitli özellikler aramak istediğiniz zamanların olabileceği anlamına geliyor. Bu, ana sayfanın üst kısmında verilen kolay filtre ve arama seçenekleri için sevdiğim böyle bir sitedir. Bu, sizin aradığınız şeyi basitçe tanımlamak için çok kolay görünüyor.

FreshDrop.com kesinlikle alan adı satın almak için bu web sitelerinin en iyi listesinde yer almaya değer.

5) DomCop.com

Süresiz alan adları sunan web sitelerinin başında bu konuda çok şey duydunuz mu bilmiyorum, fakat burada belirtmeye karar vermemin nedeni, aşağıda belirtilen özelliklerin bir tıklama ile erişilebilir olmasıydı:

 • Moz Sıralaması
 • Majestic Seo
 • SEMrush ve Trafik
 • Benzer Web Sıralaması

Site, siteleri karşılaştırabileceğiniz 40’dan fazla metrik sunmaktadır. İstediğiniz bir alanda iyi araştırma yapmak birkaç dakikanızı alıyor.

Ayrıca bu sitelerin yanı sıra domain pazarının diğer olmazsa olmaz sitelerine ait listede şu şekilde:

 1. Dropping.com
 2. Namejet.com
 3. SnapNames.com
 4. Expireddomains.net
 5. Flippa.com
 6. DomainHole.com
 7. DomainsBot.com
 8. DomainMonster.com
 9. DyanDot.com
 10. DomainHuntergatherer.com

Umarım süresi dolan alanları üzerine 15 sitelik bu listesinin yardımı olacaktır. Favorilerime kaydettim, bir daha ki sefere bir alan adı satın almak istediğinizde aynı şeyi yapacak mısınız?

Süresi dolmuş alan satın alma işinde yeniyseniz bile, bu platformlar etkili bir rehberlik sağlayıcıları olarak da çalışır, böylece entegre bir arama yapabilir ve şirketiniz veya web sitenizin ihtiyaçları için en iyisini elde edebilirsiniz. Dolayısıyla, etki alanlarının ve hizmet ettiği değerin gerekliliğini anladıktan sonra, mutlaka aynısını satın almak için bir ihtiyaç olacaktır. Öyleyse bu listeyle devam edin ve kendinize web sitenize en uygun alan adını ve haklı poz verir bulacaksınız.

Haber Merkezi

Milenyum çağında, eve internet girdiğinden beri araştırıyorum. Yeni konular öğreniyorum.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı