Gündem

Doya Doya Moda 2.sezon ne zaman başlıyor? Yarışmacıları kim? Ne zaman başlayacak?

Ekranlarının fenomen moda programı 2.sezonu ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Modanın her daim nabzını tutan Doya Doya Moda 2.sezon fragmanı ekranlarda yayınlanmaya başladı. Peki Doya Doya Moda 2.sezon ne zaman başlıyor? Yarışmacıları kim? Ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz hafta 1. sezon finalinin yayınlandığı Doya Doya Moda’da ara vermeden 2. sezon başladı. Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Seray Sever’in jüri üyeliğini üstlendiği Doya Doya Moda’nın yeni bölümleri 13 Temmuz itibariyle yayınlanmaya başlayacak. 42 beden ve üzeri bayanların şıklık adına birbirleriyle kıyasıya mücadele verdiği yarışma Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları da merak konusu oldu. Peki Doya Doya Moda yarışmacıları kim?

doya-doya-moda-2-sezon-fragmani-67hs.jpg

DOYA DOYA  MODA YENİ SEZON NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Doya Doya Moda yeni sezon 13 Temmuz’da saat:12.30’da Tv8 ekranlarında yayınlanacak.

Büyük bedene sahip 7 kadının, birbirleriyle kıyasıya yarıştığı yarışmada 2. sezon maratonu bu hafta başlayacak. Peki yeni sezon yarışmacıları kim? İşte Doya Doya Moda 2.sezon yarışmacıları..

doya-doya-moda-2-sezon-yarismacilar-baeq.jpg

DOYA DOYA MODA 2. SEZON YARIŞMACILARI

Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarından bazıları Aslı Adıyaman, İmani ve Birben Coşkun olurken diğer yarışmacılar hakkında henüz net bir bilgi yok.

DOYA DOYA MODA 2. SEZON FRAGMANI

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı