Magazin

Didem Soydan’dan dikkat çeken paylaşım: “Küstük zannetmişler”

Didem Soydan bir magazin sitesinin yakın arkadaşı Umut Eker ile küstüğü yönündeki yalan habere Instagram hesabından tepki göstermişti.

Umut Eker ile Didem Soydan bugün bir araya geldi. Ünlü model yakın arkadaşı Umut Eker ile çektiği story’de yakın arkadaşına “2 gündür story’de yoksun diye küstük zannetmişler” dedi. Umut Eker de “Buradaydım, biraz yalnız kalmak istedim” diyerek durumu ti’ye aldı. Soydan paylaşımına “Ezik magazin” notunu düştü.  İki yakın arkadaşın eğlenceli anları dikkat çekti.

Didem Soydan'dan dikkat çeken paylaşım: "Küstük zannetmişler"

NE OLMUŞTU?

Stil danışmanı ve tasarımcı Umut Eker dün Instagram hesabında bir magazin sitesinin hikayesinin ekran görüntüsüne yer vermişti. Hikayede “Küstüler! Manken Didem Soydan ile yakın arkadaşı Umut Eker’e nazar değdi. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki yakın dost, birbirlerini sosyal medya hesaplarından takipten çıktı.” ifadeleri yer alıyordu.

Didem Soydan'dan dikkat çeken paylaşım: "Küstük zannetmişler"

Didem Soydan da bunun üzerine Instagram hesabının hikaye kısmında bu paylaşıma yer verip hikayesine “Ezik magazin kanalları haber bulamayınca uydurmaya başlamışlar.” notunu düşmüştü.

Didem Soydan'dan dikkat çeken paylaşım: "Küstük zannetmişler"

Didem Soydan’ın bu paylaşımı sonrası En Magazin, ünlü modele DM’den tepki göstermişti. Magazin sitesinden Didem Soydan’a atılan mesajda “Merhaba ezik magazin kanalları ne demek anlayamadık? Bu nasıl bir tabirdir? Hiçbir üslubunu bozmadan size normal bir haber yapmışız, yalan haber diye paylaşabilirdiniz. İnsanları aşağılamak ve küçümsemek size hiç yakışmadı, çok yazık” ifadeleri kullanılmıştı. 

Didem Soydan'dan dikkat çeken paylaşım: "Küstük zannetmişler"

Ünlü model Didem Soydan magazin sitesinin mesajına cevap olarak “Çok açık bir şey yazmışım, anlaşılmayan bir kelime değil. Kişilere bir kere bile sormadan araştırmadan, kendi kendinize karar verip haber yapmak nedir? Öncelikle bu cevaplanmalı, sonra sizleri neden böyle adlandırdığımı cevaplarım seve seve. Üslup bozmamak yalan haber yapmak anlamına gelmiyor. Yalan haber yapmak en yakışıksız olanı. Ben yalan haberi çok ezik ve çaresiz buluyorum. Sizler araştırmadan haber yaptıkça bu yaftayı yiyeceksiniz. İyi bayramlar.” yazmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu