Gündem

Didem Arslan Yılmaz, Habertürk’ten ayrıldı!

Habertürk TV’nin sembol isimlerinden olan Didem Arslan Yılmaz, kanaldan ayrıldığını açıkladı. Yılmaz, Ciner Medya çatısı altında bulunan  Show TV’de alacağını bildirdi.

Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,“Sevgili Arkadaşlarım, yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Haberin farklı bir kulvarında yeni bir program heyecanı içindeyim. Artık Habertürk’de olmayacağım. Ama aynı çatı altında olacağız. Show Tv’deyim artık. Çok uzağa gitmiyorum. Sizleri çok seviyorum, başarılarınızı ilgiyle izlicem hep. Kalbimdeki yeri ayrı Habertürk’ün, çok emek verdim. Acısıyla, tatlısıyla çok anıyla ayrılıyorum. Hepinizi kocaman kucaklıyorum. Reytinginiz, reytingimiz bol olsun.” ifadelerini kullandı.

Didem Arslan Yılmaz, Habertürk'ten ayrıldı!

AYRILIP GERİ DÖNMÜŞTÜ

Uzun yıllar boyunca Habertürk’te çalıştıktan sonra CNN Türk’e geçen Yılmaz, 2016 yılında Habertürk’e geri dönmüştü.

DİDEM ARSLAN YILMAZ BİYOGRAFİSİ

Didem Arslan Yılmaz’ın annesi Makbule Arslan, babası Kasım Arslan’dır.

İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu Radyo Televizyon’da okudu, 1992 yılında mezun oldu.

1988’den itibaren haberin içinde çalıştı. Önce Eminönü Belediyesi’nin çıkardığı bir dergide çalıştı, sonra oranın halkla ilişkiler departmanında görev yaptı.

1992 yılında Flash TV’de haber sunarak televizyonculuğa başladı. Daha sonra Kanal D’ye geçerek muhabirlik yaptı. Serdar Cebe ile beraber Çalar Saat programını sundu. Devamında Show TV, Kanal 6 ve Star TV’ye geçerek Uğur Dündar ekibinde yer aldı. Habertürk’ten önce CNN Türk’teydi.

Didem Arslan Yılmaz, 2007 yılında Habertürk’e geçti ve Haber Sahası programını sundu. 13 Ajansı, Gün Ortası ve ‘nin Nabzı’nı sunmaktadır.

Didem Arslan Yılmaz, K olan Kürşat Yılmaz ile evli ve Mina (d.2002) adında bir kızı vardır.

2016 yılının Mart ayının sonunda Habertürk TV’den ayrıldı. CNN Türk televizyonu ile anlaşarak çalışmalarına burada devam etti.

8 Eylül 2016 tarihinde CNN Türk televizyonundan ayrılarak tekrar Habertürk’e geçti. 23 Temmuz 2020 tarihinde Habertürk’ten ayrılarak Show TV’ye geçti.

Didem Arslan Yılmaz, Habertürk'ten ayrıldı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı