Magazin

Demet Akalın’dan karantina itirafı: Kendi kendimi sorguladım çok müsrifmişim

Karantinada kendini sorgulayan bazı itiraflarda bulundu. Gerekli gereksiz her şeyi aldığını söyleyen Demet Akalın’ın satır başları…

ACAYİP HARCALAMALAR YAPMIŞIM

“Ben çok masraf ediyormuşum, onu öğrendim. Gerekli, gereksiz acayip harcamalar yapıyormuşum. Kendimi kısıtlayacağım çünkü o artık beyine yerleşti. Hiçbirimizin aklına böyle bir şey olacağı gelmezdi. Herkes başka şeyler için mücadele ediyor. Ne için mücadele edersin? ‘İyi para kazanayım, iyi bir evim olsun, iyi bir arabam olsun’ diye. Ölene kadar insanlar hep bu yönde kendilerini bilinçlendirirler ve para kazanmaya odaklanırlar.

Demet Akalın'dan karantina itirafı: Kendi kendimi sorguladım çok müsrifmişim

KENDİ KENDİMİ SORGULADIM

“Korkunç şeyler alıyormuşum, onların hepsini hayatımdan çıkardım. Her şeyin kıymetini daha fazla öğrendim. Hiçbir şekilde israf olsun istemiyorum. Hira’ya da aynı şeyleri anlatıyorum. ‘Dışarıdan baktığımda ben bayağı müsrifmişim’ diye kendi kendimi sorguladığım zamanlar oldu. Onun için belki de bu 2,5 aylık süreç adam olmam için bana biraz iyi oldu.

Demet Akalın'dan karantina itirafı: Kendi kendimi sorguladım çok müsrifmişim

 

HANDE VE BEN ÇOK SERT KARAKTERLERİZ

“Çok sevimsiz zamanlar geçirdik. İkimiz de çok sert karakterleriz ama bir araya geldiğimizde pamuk gibiyiz. Bence yine de geç kalmış değiliz çünkü bizden sonra gelen şarkıcı nesile de örnek olduk diye düşünüyorum. Birbirimizi çok yedik ama niye yedik belli değil. Yine de dediğim gibi; geç kalmış sayılmayız. O da çok başarılı olsun, çok mutlu olsun istiyorum. Birbirimiz için aynı şeyleri düşünüyoruz. Kavgalar, gürültüler geride kaldı.”

Demet Akalın'dan karantina itirafı: Kendi kendimi sorguladım çok müsrifmişim

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu