Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan esnafa kira düzenlemesi müjdesi!

Gaziantep Düzbağ İçme Suyu İsale Hattı ve Doğanpınar Barajı Açılış Töreni’nde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan ,uzun süredir kapalı olan ve kira ödemede çok zorluklar çeken esnaf ile ilgili destek sağlanacağının müjdesini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada ”Üretimi ve istihdamı sürdürmek için gereken her tedbiri aldık. Çiftçiyi, esnafı asla unutmadık. Bunun yanında kiralarda vesaire düzenlemeye gidiyoruz. Onları da Kabine Toplantımızın ardından açıklayacağız. Pek çok destek programını hayata geçirdik. Böylesine kapsamlı bir sağlık ve ekonomi krizini herhangi bir yıkıma izin vermeden bugüne kadar getirdik.” dedi.

AŞI İHTİYACI İÇİN BAĞLANTILAR BÜYÜK ÖLÇÜDE TAMAMLANDI

Erdoğan, yerli aşı çıkana kadar süreçte ihtiyaç duyulacak aşı için gerekli bağlantıların büyük ölçüde tamamlandığını anlatan Erdoğan, “Aşı çalışmalarında gelinen seviye itibariyle inşallah önümüzdeki döneme çok daha umutla bakıyoruz. Yerli aşımızın devreye gireceği tarihe kadar ihtiyacımız olan aşının bağlantılarını büyük ölçüde tamamladık. Önümüzdeki bahar aylarından itibaren her şey, salgın gerçeği çerçevesinde olabilecek en iyi seviyeye getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa kira düzenlemesi müjdesi!

”YENİ DÜNYA DÜZENNİDE İLK 10’A GİRMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni dünya düzeninde ‘yi ilk 10’a sokacak yatırım ve reform hazırlıklarına hız verdiklerini de kaydederek, “Çıkış yolunun yatırım, üretim, ihracat, istihdam olduğu inancıyla, ülkemizi yeniden cazibe merkezi yapacak reformların hazırlıkları içerisindeyiz. Hukuki ve idari reformlarla, ülkemizi yeniden yapılanan küresel , siyasi ve ekonomik düzende ilk 10’a sokmayı hedefliyoruz. Birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize, sıkı sıkı sahip çıkarak, ülkemize yönelik tüm iç ve dış tehditleri boşa çıkartarak, demokrasimizi ve ekonomizi güçlendirerek, inşallah hep birlikte hedeflerimize ulaşacağız” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı