Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçiğin Ramazan Bayramı’nı kutladı!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hatay’daki birliklerde incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Akar’la telefon görüşmesi yaptı. Erdoğan Mehmetçiğin de bayramını kutladı.

Bakan Akar’ın beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile kara, deniz ve hava unsurlarındaki bayram ziyaretleri sürüyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TELEFONLA MEHMETÇİĞE HİTAP ETTİ

Akdeniz Kalkanı Harekatında görev alan TCG Barbaros Fırkateynindeki incelemelerinin ardından Şehit Teğmen Ahmet Tor Kışlası’na geçen Bakan Akar ve komutanların Zeytin Dalı Harekat bölgesi ve İdlib’deki faaliyetlerde önemli görevler alan 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı personeliyle bayramlaşması sırasında Cumhurbaşkanı da telefonla Mehmetçiğe hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçiğin Ramazan Bayramı'nı kutladı!

Mehmetçiğin Ramazan Bayramını kutlayan Erdoğan, şunları söyledi:

“ belasından kurtularak nice bayramlara Rabbim bizleri kavuştursun inşallah. Gerek terörle mücadelede gerek Barış Pınarı Harekatında gerekse ‘de, İdlib’de ortaya koyduğunuz kahramanca mücadeleyi asla milletimiz unutmayacaktır. Ben, sizleri gözlerinizden öpüyorum. Bayramınızı tekrar tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki bayramları koronavirüs belasından kurtulmuş olarak kutlamayı Rabbim bizlere nasip etsin diyor, sizleri özellikle selamlıyor, Rabb’im güç, kuvvet versin diyorum.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçiğin Ramazan Bayramı'nı kutladı!

“ALLAH, BAYRAMI BAYRAM GİBİ KUTLAYACAĞIMIZ GÜNLERDE BİR ARAYA GELMEYİ BİZLERE NASİP ETSİN”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Akar ve komutanların TCG Barbaros Fırkateynindeki video konferans görüşmesinde de Akdeniz, Ege ve Karadeniz’de görev yapan muharip unsur komutanlarına hitap etti.
Bahriyelilerin bayramını kutlayan Erdoğan, şöyle konuştu:

“Ülkemizin tüm denizlerinde, Akdeniz’de verdiğiniz bu mücadeleyi şahsım, milletim adına en kalbi duygularla tebrik ediyor ve kutluyorum. Bayramı inşallah bayram gibi kutlayacağımız günlerde bir araya gelmeyi Allah bizlere nasip eylesin. Bu koronavirüs belasından inşallah kurtulduktan sonra çok daha farklı günleri beraber yaşayacağız. Sizleri tebrik ediyor, bayramınızı kutluyorum, ailenize de hayırlı bayramlar diliyorum.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçiğin Ramazan Bayramı'nı kutladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı