Diğer

Collagen

Collagen

Türkçesi Kollajen olarak da bildiğimiz bu madde hareket sisteminin ve liflerin temel yapı taşıdır. Vücudumuzda üretilen bu madde yaş ilerledikçe diğer maddeler gibi bu maddenin de üretimi yavaşlar. Genellikle kollajen kullanımını yüzde ki kırışıklar için bir tedavi yöntemi olarak biliriz ancak takviye gıda olarak hap şeklinde de alınabiliyor.

İçinde liflerinizi yenileyen, cildinizi güzelleştiren, günlük vitamin ihtiyacınızı karşılayan gerekli maddelerde bulunmaktadır. Günde maksimum 1 gram alınması 3 ay içinde cildinizde kırışıklıklar ve çizgilerde iyileşmeye neden olur. Kullandığınızda günden güne cildinizin parladığını hissedeceksiniz. Alınan takviye gıdanın bakır, çinko ve C vitamini içermesi cilt tarafından emilimini artırır.

Kollajen bütün vücudunuz için önemlidir sadece cildiniz için değil

Görevi bağ dokusunun ayakta kalmasını sağlamak hücrelerde yapılandırmayı hedefler. Kollajen takviyelerinde tırnaklarınızın kırılganlığından cildinizin esnekliğine kadar vücudunuzda birçok gelişime sebep olacaksınız ve bu gelişmeler sizi mutlu edecektir. Yaşlanıyorum diye üzülmeyin bir uzmana danıştıktan sonra sitemizdeki birden fazla ürün ve çeşide göz atabilirsiniz. https://www.recete.com/vitaminler-ve-multivitaminler/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haber Merkezi

Milenyum çağında, eve internet girdiğinden beri araştırıyorum. Yeni konular öğreniyorum.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı