Magazin

Ceyda Düvenci takipçilerini yıllar öncesine götürdü

Güzel oyuncu Ceyda Düvenci sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerin başında geliyor. Düvenci sık sık ailesiyle geçirdiği güzel anları paylaşarak takipçileriyle etkileşimini sürdürüyor. Düvenci yaklaşık 2.5 milyon takipçiye sahip. 

1282930-ceyda-duvenci-ye-karantina-iyi-geldi-5ea6ab6533dbb.jpg

Karantina günlerinde de sık sık paylaşımlarda bulunan Ceyda Düvenci bu defa 27 yaşında çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşımının altındaki satırlarda dikkat çekiciydi. 27 yaşındaki haline mesaj gönderen satırların bulunduğu paylaşıma binlerce beğeni ve yorum geldi.

0x0-1591254167501-001.jpg

İşte Ceyda Düvenci’nin o paylaşımı…

Yaş 27… yani tam 16 yıl önce… zaman kavramı görece elbet, dün gibi deeee bir ömür gibi de bakınca… evet bakınca! Bakınca ilk aklıma gelen “iyi ki!” bugüne kadar olan her şeye şükür… beni bugüne getiren acı-tatlı her anıya şükür… gerçekliğimi bulmama yardımcı olan hayata, yaşama sebeplerimi (yuvamı) sağlayan her yıla şükür… güzellik görece, ben şimdi değişen tüm fiziksel detayıma ve çizgilerime de hayranım mesela… amaaa, gözlerimdeki boşluğa daldım bir süre ve şimdiki doluluğuna da şükür ettim.

Geleceğe bakıp “neler olacak acaba?” diyen 27 yaşımdaki kendime bugün 43 yaşımdan şunu söylemek isterim ki; “endişelenme, her şey olması gerektiği gibi? Sen kendini sev, çok oku, kendine güven, cesur ol, inandıklarının peşinden git, kendini gör ve asla pişmanlık duyma…”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu