Spor

Bugün hangi maçlar var? 1 Kasım 2020 maç programı

Futbol heyecanı hafta sonu tüm hızıyla devam ediyor. 1 Kasım Pazar günü oynanacak tüm maçların ve kanal bilgilerini ve yayın saatlerini haberimizde verdik. İşte, Bugün hangi maçlar var? 1 Kasım 2020 maç programı…

09:00
Jeonbuk – Daegu
K-League
Bilyoner TV

09:00
Pohang – Sangju Sangmu
Güney Kore K-League
Bilyoner TV

12:00
Ufa – Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

13:00
Energetik BGU – Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Belarus Futbol Federasyonu

13:00
Fethiye Bld. –
Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2

13:00
Trentino
Motokros Dünya Şampiyonası
Eurosport 2

13:00
Sumqayıt – Neftçi Bakü
Premier Ligi
CBC Sport

13:00

TFF 3. Lig
Yayın Yok

13:30
Keçiörengücü – İstanbulspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

13:30
Ç.Rizespor – Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:00
Khimki – Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

14:00
Mersin BB – İzmit Bld.
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
TBF TV Youtube

14:30
MoraBanc Andorra – Zaragoza
İspanya Basketbol Ligi
Smart Spor Kanal 82 Spor Smart Kanal 82

14:30
Udinese – Milan
İtalya Serie A
Bein Sports 3

15:00
Aston Villa – Southampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

15:00
Kilmarnock – Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
Tivibu Spor

15:00
Slavia Mozyr – Brest
Belarus Vysshaya Liga
Belarus Futbol Federasyonu Youtube

15:00
Karabağ – Keşla
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
St. Etienne – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

15:15
Gaziantep Basket – OGM Orman
Basketbol Süper Ligi
Tivibu Spor 2

15:30
Anderlecht – Antwerp
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4 Bilyoner TV

15:30
Spor Haftasonu
Spor Programı
TRT Spor HD

15:30
Karlsruhe – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:30
Wurzburger Kickers – Bochum
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:30
Greuther Fürth – Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

16:00
Konyaspor – M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
16:00
Leganes – Mirandes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

16:00
Real Betis – Elche
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

16:00
İstanbul Basket – Bornova Bld.
Basketbol 1. Ligi
TBF TV Youtube

16:00
Eskişehirspor – Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:30
Rapid Wien – Altach
Avusturya Bundesliga
Vodafone TV 15. Kanal

16:30
FC Emmen – Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3

17:00
Torino – Lazio
İtalya Serie A
Bein Sports 4

17:00
Mjondalen – Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

17:00
Reggina – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV

17:00
JDA Dijon – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

17:00
Spezia – Juventus
İtalya Serie A
Bein Sports 3

17:00
Newcastle – Everton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

17:00
Reims – Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

17:00
Nimes – Metz
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

17:00
Angers – Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV

17:30
Freiburg – Leverkusen
Almanya Bundesliga
S Sport Plus S Sport 2 Bilyoner TV

18:00
Celta Vigo – Real Sociedad
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

18:00
Real Zaragoza – Mallorca
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

18:00
Portimonense – Santa Clara
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:30
Mariehamn – HJK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV

18:45
PSV – ADO Den Haag
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3

19:00
Monaco – Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

19:00
Tambov – Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00
Adana Demirspor – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

19:00
Beşiktaş – Y.Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:30
Manchester Utd – Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

20:00
Telekom Bonn – Brauncshweig
Almanya BBL Kupası
Bilyoner TV

20:00
Rosenborg – Start
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Rosenborg – Start
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Stabaek – Viking
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Sandefjord – Brann
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Kristiansund – Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

20:00
Napoli – Sassuolo
İtalya Serie A
Bein Sports Max 2

20:00
Roma – Fiorentina
İtalya Serie A
Bein Sports 3

20:00
Hertha Berlin – Wolfsburg
Almanya Bundesliga
S Sport Plus S Sport 2

20:15
Standard Liege – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:15
Fuenlabrada – Tenerife
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

20:15
Ponferradina – Sabadell
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

20:30
Valencia Basket – Real Madrid
İspanya Basketbol Ligi
Smart Spor Kanal 82 Spor Smart Kanal 82

20:30
Granada – Levante
İspanya La Liga
Spor Smart CBC Sport Smart Spor HD

20:30
Gil Vicente – Guimaraes
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

22:00
Flamengo – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
Sport Recife – Atletico PR
Brezilya Serie A
Bilyoner TV

22:00
AZ Alkmaar – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3

22:00
Coquimbo Unido – Union Espanola
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV

22:15
Tottenham – Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

22:30
Lugo – Rayo Vallecano
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

22:30
Stromsgodset – Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV

22:45
Waasland Beveren – KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:45
Sampdoria – Genoa
İtalya Serie A
Bein Sports 3 CBC Sport

23:00
Lille – Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

23:00
Valencia – Getafe
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD

23:00
Almeria – Girona
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

23:00
Frosinone – Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner TV

23:00
Sporting Lisbon – Tondela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı