Spor

Bugün hangi maç, hangi kanalda? 20 Şubat 2021 Cumartesi hangi maçlar var?

“Bugün hangi maç, hangi kanalda? 20 Şubat 2021 Cumartesi hangi maçlar var?” soruları, futbol heyecanını aralıksız takip etmek isteyen tüm futbolseverlerin en çok araştırdığı soruların başında geliyor. ‘den Premier Lig’e, Ligue 1’den, Serie A’ya, Bundesliga’dan, La Liga’ya birbirinden heyecanlı futbol karşılaşmaları, futbolseverlerin gündeminde yer alıyor. Dünya futbolunda 20 Şubat 2021 Cumartesi günü oynanacak tüm maçların kanal ve saat bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Detaylar haberimizde…

BUGÜN HANGİ MAÇ, HANGİ KANALDA? 20 ŞUBAT CUMARTESİ 2021 HANGİ MAÇLAR VAR?

13:30

Menemenspor – Akhisarspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

13:30

– Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

15:00

Sandvikens – Göteborg
Kupası
Bilyoner TV

15:00

Norrkoping – Sundsvall
İsveç Kupası
Bilyoner TV

15:00

Hammarby – Eskilsminne
İsveç Kupası
Bilyoner TV

 15:00

St. Etienne – Reims
Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

15:00

Keşla – Zira
Premier Ligi
CBC Sport

15:00

St. Pauli – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

15:00

Paderborn – Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:00

Osnabruck – Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:30

Coventry – Brentford
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

15:30

Southampton – Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport,, Idman TV

16:00

Y.Malatyaspor – Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00

Denizlispor – Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00

Giresunspor – Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD, Bein Sports Max 1

16:00

Altınordu – Adanaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz ,Bein Sports Max 2

16:00

Zlate Moravce – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00

Slovan Bratislava – Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00

Senica – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00

Michalovce – SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00

Ukrayna – Sırbistan
Kadınlar Hazırlık Maçı
Ukrayna FF Youtube

16:00

Venezia – Entella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Hobro – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Pardubice – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:00

Pribram – Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

 16:00

Sigma Olomouc – Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:00

Vicenza – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Oss – Almere
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

16:00

Ascoli – Salernitana
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Brescia – Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Cittadella – Reggiana
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Elche – Eibar
İspanya La Liga
Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

16:30

Floridsdorfer – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30

Bravo – Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00

Örebro – Trelleborgs
İsveç Kupası
Bilyoner TV

17:00

Nitra – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

17:00

Legia Varşova – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

17:00

Lazio – Sampdoria
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

17:00

Oskarshamns – AIK Stockholm
İsveç Kupası
Bilyoner TV

17:00

Lodde – Sirius
İsveç Kupası
Bilyoner TV

17:00

Jamshedpur – Mumbai City
Hindistan Süper Ligi
Bilyoner TV

17:00

Valenciennes – Troyes
Fransa Ligue 2
Bein Sports 3 Bilyoner TV

17:00

Hvidovre IF – F.Amager
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00

Neftçi Bakü – Qabala
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

17:00

Istra 1961 – Varazdin
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

 17:30

E.Frankfurt – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

17:30

Freiburg – Union Berlin
Almanya Bundesliga
S Sport Plus Bilyoner TV

17:30

Köln – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

17:30

Monchengladbach – Mainz
Almanya Bundesliga
A Spor, S Sport Plus, Bilyoner TV

18:00

Aberdeen – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Sepsi – Ac. Clinceni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

18:00

Chievo – Monza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:00

Espanyol – Sabadell
İspanya La Liga 2
La Liga 123, Youtube Bilyoner TV

18:00

St.Mirren – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Motherwell – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

 18:00

Hibernian – Hamilton
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Hearts – Morton
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Dundee FC – Queen of South
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Ayr – Inverness
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Arbroath – Raith
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Burnley – WBA
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

18:00

Bristol City – Barnsley
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV

18:00

Dunfermline – Alloa
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:15

KAS Eupen – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV

18:15

Atletico Madrid – Levante
İspanya La Liga
D Smart, Youtube, S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

 18:15

Atromitos – Larissa
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

18:30

Fastav Zlin – Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:30

Maastricht – Excelsior
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

18:30

Belenenses – CD Nacional
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

19:00

Nantes – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

 19:00

Alanyaspor – Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00

İstanbulspor – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD, Bein Sports Max 1

19:00

WSG Tirol – St.Polten
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00

TSV Hartberg – SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00

Austria Vienna – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:05

Lokomotiv Zagreb – ND Gorica
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

19:15

Maribor – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30

Podbeskidzie – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

20:00

Genoa – Verona
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

20:00

Pisa – Empoli
İtalya Serie B
Bilyoner TV

20:15

Vaduz – St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

20:15

Kriens – Chiasso
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner TV

20:15

Neuchatel Xamax – Winterthur
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner TV

20:15

Albacete – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

20:30

Schalke 04 – B.Dortmund
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

 20:30

Mouscron – Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30

Liverpool – Everton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, Idman TV

20:30

Valencia – Celta Vigo
İspanya La Liga
Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV

20:30

Gil Vicente – Santa Clara
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

20:30

AEK – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV

20:45

FC Emmen – Zwolle
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00

Ajaccio – Clermont
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Amiens – Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Chambly – Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Le Havre – Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Nancy – Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Niort – Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Paris FC – Chateauroux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Rodez – Toulouse
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

21:00

Steaua Bükreş – Chindia
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

22:00

VVV Venlo – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 2 Bilyoner TV

22:00

Lechia Gdansk – Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

22:00

Mura – ND Gorica
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

22:25

Kapfenberg Bulls – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

22:30

Las Palmas – Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

 22:30

Basel – FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

22:45

Sassuolo – Bologna
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

22:45

Waasland Beveren – Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:45

RWDM – Westerlo
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

23:00

Fortuna Sittard – ADO Den Haag
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

 23:00

Fulham – Sheffield Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, Idman TV

23:00

Valladolid – Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor, Smart CBC, Sport Smart, Spor HD ,Bilyoner TV

23:10

Godoy Cruz – Estudiantes
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

23:10

Lanus – Df. Justicia
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

23:10

Fransa – İsviçre
Kadınlar Hazırlık Maçı
Bein Sports 3

 23:30

Sporting Lisbon – Portimonense
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus Bilyoner TV

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı