Spor

Bugün hangi maç, hangi kanalda? 27 Şubat 2021 Cumartesi hangi maçlar var?

“Bugün hangi maç, hangi kanalda? 27 Şubat 2021 Cumartesi hangi maçlar var?” soruları, futbol heyecanını aralıksız takip etmek isteyen tüm futbolseverlerin en çok araştırdığı soruların başında geliyor. Hafta içi ve hafta sonu ‘den Premier Lig’e, Ligue 1’den, Serie A’ya, Bundesliga’dan, La Liga’ya, birbirinden heyecanlı futbol karşılaşmaları, futbolseverleri bekliyor.  Dünya futbolunda 27 Şubat 2021 Cumartesi günü oynanacak tüm maçların kanal ve saat bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Detaylar haberimizde…

BUGÜN HANGİ MAÇ, HANGİ KANALDA? 27 ŞUBAT 2021 CUMARTEİ HANGİ MAÇLAR VAR?

13:00

Orenburg – Fakel Voronej
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:00

Yenisey – Volgar Astrakhan
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

13:30

Gaz Metan – UTA Arad
Liga 1
Bilyoner TV

13:30

Karagümrük –
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

13:30

– Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:00

Alania Vladikavkaz – Tom Tomsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00

Nizhny Novgorod – Samara
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00

Omsk – Neftekhimik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00

Spartak Moskova 2 – Dinamo Bryansk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00

Veles Moskova – Akron Togliatti
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00

Khimki – Ufa
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

15:00

Landskrona – Mjallby
Kupası
Bilyoner TV

15:00

Tekstilshtik – Chertanovo
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00

FK Chayka – Yaroslavl
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00

Holstein Kiel – Erzgebirge Aue
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:00

AIK Stockholm – Eskilstuna United
İsveç Kupası
Bilyoner TV

15:00

Bordeaux – Metz
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

15:00

Hannover 96 – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga 2
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

15:00

Bochum – Wurzburger Kickers
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:30

Bournemouth – Watford
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

15:30

Manchester City – West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, Idman TV

16:00

Ç.Rizespor – Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00

Antalyaspor – M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00

Altınordu – Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD, Bein Sports Max 1

16:00

Ruzomberok – Senica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00

Pohronie – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00

Nitra – Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00

Dunajska Streda – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

16:00

Torpedo Moskova – SKA Khabarovsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00

Ac. Clinceni – Astra
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

16:00

Spal – Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Pordenone – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Pisa – Vicenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Pescara – Lecce
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Cremonese – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner TV

 16:00

Cosenza – Chievo
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Eibar – Huesca
İspanya La Liga
Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV

16:00

Eindhoven – Volendam
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

16:00

Kolding – Skive IK
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV

16:00

Opava – Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

 16:30

Dornbirn – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

16:30

Zenit – Rostov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

17:00

NK Celje – Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00

Stal Mielec – Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

17:00

Spezia – Parma
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV

17:00

Helsingborg – Dalkurd
İsveç Kupası
Bilyoner TV

17:00

Halmstads – Vasteraas
İsveç Kupası
Bilyoner TV

17:00

Gauthiod – Hacken
İsveç Kupası
Bilyoner TV

17:00

Sibenik – Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00

Odisha – East Bengal
Hindistan Süper Ligi
Bilyoner TV

 17:00

Troyes – Ajaccio
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00

Toulouse – Amiens
Fransa Ligue 2
Bein Sports 3, Bilyoner TV

17:30

B.Dortmund – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
A Spor, S Sport Plus, Bilyoner TV

17:30

Bayern Münih – Köln
Almanya Bundesliga
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

17:30

Stuttgart – Schalke 04
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

 17:30

Wolfsburg – Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
S Sport Plus Bilyoner TV

18:00

Baltika – Krasnodar 2
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

18:00

Monza – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:00

Rayo Vallecano – Ponferradina
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

18:00

St.Mirren – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Kilmarnock – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Hibernian – Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Celtic – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Raith – Alloa
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Queen of South – Dunfermline
İskoçya Championship
Bilyoner TV

 18:00

Morton – Dundee United
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Ayr – Arbroath
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

WBA – Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport, Idman TV

18:00

Middlesbrough – Cardiff City
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

18:00

Bohemians 1905 – Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

 18:00

Banik Ostrava – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:15

Cercle Brugge – Waasland Beveren
Belçika Pro League
Bilyoner TV

18:15

Sevilla – Barcelona
İspanya La Liga
D Smart Youtube, S Sport Plus, Spor Smart ,CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV

18:30

Dordrecht – Helmond
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV

18:30

Utrecht – FC Emmen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

18:30

Famalicao – Farense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

19:00

Galatasaray – BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:00

Adana Demirspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD, Bein Sports Max 1

19:00

Spartak Trnava – Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00

Sochi – Arsenal Tula
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

 19:00

Lokomotiv Moskova – CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV

19:00

JDA Dijon – Paris Saint Germain
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV

19:00

LASK – Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00

Admira – WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00

Rapid Wien – SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

 19:15

Maribor – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30

Rijeka – Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

19:30

Jagiellonia – Piast Gliwice
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

20:00

Bologna – Lazio
İtalya Serie A
Bein Sports 4, Bilyoner TV

20:00

Virtus Entella – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

20:15

Almeria – Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

20:15

Grasshoppers – Schaffhausen
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner TV

20:15

Servette – FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

20:30

Leeds United – Aston Villa
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus, S Sport ,Idman TV

20:30

Alaves – Osasuna
İspanya La Liga
Spor Smart ,CBC Sport, Smart Spor HD, Bilyoner TV

 20:30

Brno – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30

Oostende – Mechelen
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30

Leipzig – Monchengladbach
Almanya Bundesliga
S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:45

ADO Den Haag – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

21:00

Chindia – Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

 21:00

Santa Clara – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

21:00

Sochaux – Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Pau – Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Grenoble – Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Dunkerque HB – Chambly
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Clermont – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bein Sports 3, Bilyoner TV

21:00

Chateauroux – Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Caen – Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

21:00

Auxerre – Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

22:00

Vitesse – VVV Venlo
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

 22:00

Gornik Zabrze – Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

22:25

Vorwarts Steyr – Amstetten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV

22:30

Castellon – Las Palmas
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

22:30

St.Gallen – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

22:45

Kortrijk – Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner TV

 22:45

Verona – Juventus
İtalya Serie A
Bein Sports 4, CBC Sport, Bilyoner TV

23:00

UD Logrones – Mallorca
İspanya La Liga 2
La Liga 123, Youtube Bilyoner TV

23:00

Heracles – Twente
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 2 Bilyoner TV

23:00

Getafe – Valencia
İspanya La Liga
S Sport Plus, Spor Smart ,Smart Spor HD, Bilyoner TV

23:00

Newcastle – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S, Sport Idman TV

23:10

Banfield – Colon
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

23:10

Talleres Cordoba – Newell’s Old Boys
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

23:30

Porto – Sporting
Portekiz Liga NOS
S Sport 2,S Sport Plus, Bilyoner TV

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı