Magazin

Bir daha onları filmimde oynatmam diyen Şafak Sezer’e Büşra Pekin’den cevap

Nişantaşı’ndaki doktorunu ziyaret eden Büşra Pekin muhabirlerin sorularını yanıtladı. Verdiği kilolarla dikkat çeken Pekin evde spor yapmayı ihmal etmediğini söyledi.

EVDE VAKİT GEÇİRMEYİ SEVİYORUM

Evde vakit geçirmeyi seven, kendime zaman ayırmayı seven biriydim. Benim için çok güzel oldu. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirdim. Video çekiyorum, çokta seviliyor.”

Bir daha onları filmimde oynatmam diyen Şafak Sezer'e Büşra Pekin'den cevap

ŞAFAK SEZER’LE ARAMIZDA SORUN YOK

Şafak Sezer, geçtiğimiz günlerde Kutsal Damacana filminde yer verdiği Ersin Korkut ve Büşra Pekin ile ilgili “Bir daha onları filmimde oynatmam” demişti. Bu sözler ile ilgili de konuşan güzel oyuncu “Akşamına biz telefonla konuştuk. Uzun süredir aramıyoruz, sohbet etmiyoruz diye sitem etmiş. Herhangi bir sorun yok. Ersin’in de benim de hiçbir zaman öyle bir tavrımız olmaz. Kutsal Damacana filmi ikimizinde çok sevdiği, çok severek oynadığımız bir filmdi. Ne zaman konusu açılsa güzel bahsettiğimiz bir film ama hiç konusu açılmadan tabi işimizden bahsetmiyoruz. Şafak Sezer ile aramızda sorun yok” dedi.

NELER OLMUŞTU?

“ONLARLA BİR DAHA ÇALIŞMAM ASLA”

Şafak Sezer yaptığı açıklamada: “İlk başrolüm, çok güzel bir film, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı bir şey; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile ‘Kutsal Damacana’da oynadıklarını söylemediler. Büşra Pekin ve Ersin Korkut’la hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla!”

Bir daha onları filmimde oynatmam diyen Şafak Sezer'e Büşra Pekin'den cevap

İNSAN KUTSAL DAMACANA’DA OYNADIM DİYE CV’SİNE EKLER

“Sette hiçbir kötülük olmadı, bir sebebi varsa yazıklar olsun. Onlara hayatları boyunca en güzel hediye verildi. ‘Kutsal Damacana’da oynadım’ diye insan CV’sine ekler. ‘Acaba bir haksızlık mı yaptım?’ diye düşünüyorsun. Aksine çok da iyilik yaptım. Ersin tanınıyordu, ama Büşra bu filmle şöhret oldu. Ersin’i, ‘dan istedik. Büşra ve Ezgi (Mola) geliyordu. Yapımcı abimiz ‘Büşra’yı oynatsana’ dedi.”

Bir daha onları filmimde oynatmam diyen Şafak Sezer'e Büşra Pekin'den cevap

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu