Dünya

Bilim İnsanları 10 Yıl Sonra Yaşanmayacak Ülkeleri Açıkladı!

Evrendeki tek yaşama uygun olan gezegenimizi öldürüyoruz. Bildiğimiz gibi sonsuz evrende bu zamana kadar araştırmalara dayanarak başka hiç bir yaşama uygun bir gezegen bulunamamıştır.

Gezegenimiz bize hayat vermeye devam eder iken biz onu öldürüyor kirletiyor harbiki kendi sonumuzu getiriyoruz. Biz doğaya savaş açmış durumdayız ama bilmiyoruz ki kazansak bile kaybedeceğiz. İnsanlar Dünya’daki en değerli cismin para olduğunu sanıyor. Ancak en değerli cisim doğa’dır. Biz bu kavramı anlayana kadar Dünya’nın sonu gelecek. Ancak doğayla savaşı bırakır kaybedersek yine kazanmış olacağız bunu insanlarımıza ve insanlara acilen öğretmemiz ve uygulamamız gerekiyor.Dünya şuan kapitalizm bir yönetim ile yönetiliyor. Bu düzen doğaya asıl savaşı açmış yönetimdir.

Bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre 10 yıl sonra yaşanmayacak ülkeler olucak. Bu ülkeler açıklandı. Ancak bu ülkelerde yaşamak istiyor iseniz doğayla savaşı acilen bırakmalı ve doğayı korumalısınız.Yapılan araştırmalarda Türkiye dahil 20 yıllık süreçte Dünya’daki doğal yerler azalmış her yere apartmanlar dikilmiş ağaçlar kesilmiştir. Araştırmalara göre Dünya’nın sıcaklığı ve nem oranı ciddi bir şekilde artmış özellikle Afrika kıtası yok olma dönemine kadar gelmiş durumda. Yapılan araştırma şu şekilde.

Yaşanmayacak Ülkeler:

 1. ABD
 2. Kanada
 3. İspanya
 4. Arjantin
 5. Etiyopya
 6. Nijer
 7. Orta Afrika Cumhuriyeti
 8. Gine Bisav
 9. Komorolar
 10. Somali
 11. Solomon Adaları
 12. Zimbabve

Haber Merkezi

Milenyum çağında, eve internet girdiğinden beri araştırıyorum. Yeni konular öğreniyorum.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı