Gündem

Beyoğlu’nda kardeşler arası ev satışında silahlı kavga!

Piyalepaşa Mahallesi Candan Sokak’ta meydana gelen olayda babalarından kalan dairelerin satışı konusunda iki kardeş arasındaki anlaşmazlıktan doğan kavgada kardeşlerden birisi yanında getirdiği silahla diğerinin bacağına ateş etti. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla yaralı kardeş hastaneye götürülürken kardeşini vuran kişi ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Kendilerine ait 3 katlı binada altlı üstlü oturan Ercan B. ile kardeşi Erkan B. arasında, bir süre önce babalarından kalma dairelerin satışı konusunda anlaşmazlık çıktı. Aynı binanın giriş ve 1’inci katındaki dairelerin satışıyla ilgili tartışmaya bugün de devam eden kardeşlerden Erkan B., ağabeyini öldürmekle tehdit ettikten sonra dışarı çıktı.
Beyoğlu'nda kardeşler arası ev satışında silahlı kavga!

Birkaç saat sonra geri dönen Erkan B., konuşmak istediğini söyleyerek ağabeyinin oturduğu daireye gitti. İki kardeş konuşurken, aralarında tekrar tartışma çıktı. Tartışma sırasında Erkan B., yanında getirdiği tabancayla ağabeyi Ercan B.’yi ayağından vurdu.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ercan B., ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken, kardeşi Erkan B. polis tarafından gözaltına alındı.

Beyoğlu'nda kardeşler arası ev satışında silahlı kavga!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu