Gündem

Beykoz’da akıl almaz hırsızlık! Abdest alınan musluğu çaldı

Yabancı uyruklu olduğu düşünülen bir kişi geçtiğimiz pazartesi günü ‘da bir caminin abdest alınan bölümüne girip ayağı ile kırdığı muslukları saniyeler içinde çaldı. Muslukları yanında getirdiği poşete koyan hırsızın görüntüsü güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

Görüntülerde, şüpheli şahsın elinde ekmek poşetiyle abdesthaneye girdiği, önce muslukları kontrol ettiği, ardından musluğu ayağıyla kırarak poşetin içine koyduğu görülüyor. Kapıya doğru gidip etrafı kontrol eden şahsın, daha sonra diğer muslukları da aynı şekilde kırarak poşete koyduğu ve poşeti bağlayarak camiden ayrıldığı yer alıyor. Maske takan şüphelinin aynaya bakarak saçlarını düzeltmesi ve rahat tavırları ise dikkat çekiyor.

Beykoz'da akıl almaz hırsızlık! Abdest alınan musluğu çaldı

CAMİ CEMAATİNDEN BÜYÜK TEPKİ

Hırsızlık olayını duyan cami cemaati olaya tepki gösterdi. Vatandaşlardan biri, “Ahlaksızlık. İnsan kendini bu kadar küçültemez. İbadet yerinin musluğunu çalmak nedir? Hadi diyelim bin lira olsun. Ne olur yani? İnsanlık dışı bir şey, insan olan bunu yapmaz” dedi.
Cami yetkililerinin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında polis, şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Beykoz'da akıl almaz hırsızlık! Abdest alınan musluğu çaldıBeykoz'da akıl almaz hırsızlık! Abdest alınan musluğu çaldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu