Gündem

Beşiktaş’da yangını görüntüleyen gazetecilere tehdit

Olay, saat 01.00 sularında Arnavutköy Mahallesi Aranvutköy Caddesindeki bina girişindeki bir restoranında meydana geldi. İki katlı balık restoranında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını fark eden çalışanlar durumu haber vermesiyle, itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kısa sürede kontrol altına alındı.
Binanın üst katında oturan yaşlı bir kadın dumandan etkilendi. İtfaiye ekipleri, binada duman tahliyesi yaparken sağlık ekipleri, dumandan etkilenen yaşlı kadını hastaneye kaldırdı.

İŞİNİ YAPAN GAZETECİLERE KÜSTAH TEHDİT

O sırada yangını haber yapmak için çekim yapan basın mensupları, restoran çalışanları tarafından saldırıya uğradı. Görüntü alınmasını istemeyen çalışanlar, çekim yapan gazeteciye, ‘Çekme’, ‘Çekersen senin o kameranı kırarım’ tehdidinde bulunurken, ardından hakarette bulundu. Yaşanan olayın ardından polis, restoran çalışanlarını olay yerinden uzaklaştırdı.

Beşiktaş'da yangını görüntüleyen gazetecilere tehdit

BİR KİŞİ DUMANDAN ETKİLENDİ

Çıkan yangında ölen ya da yaralanan olmazken, hafif etkilenen yaşlı kadın tedbir amaçla hastaneye kaldırıldı. Binada maddi hasar meydana gelirken, yangının kesin çıkış nedeni ekiplerin yapacağı incelemeleri ardından ortaya çıkacak.

Beşiktaş'da yangını görüntüleyen gazetecilere tehdit

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu