Spor

Beşiktaş Medya Danışmanı Erol Kaynar’dan flaş açıklama: Tümer Metin’i esefle kınıyoruz!

‘de 14. hafta oynanan Ankaragücü- maçının hemen ardından TRT Spor’un klasikleşmiş programı Stadyum’da, Ersin Düzen’in maç sonrası yorumları siyah-beyazlı taraftarlar tarafından tepki çekmişti. Maçın üzerinden geçen iki günün ardından Beşiktaş Kulübü İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı Erol Kaynar, Stadyum programı sunucusu Ersin Düzen ve Tümer Metin hakkında sert ifadeler kullanan bir açıklama yayımladı. 

“TÜMER METİN’İ ESEFLE KINIYORUZ”

Erol Kaynar’ın yayımladığı açıklama şöyle:

“Futbol Takımımızın Süper Lig’de Ankaragücü ile oynadığı maçın ardından ülkemizin güzide yayın kuruluşlarından TRT Spor’da yayınlanan Stadyum programında, Takımımızın haklarını saha kenarında canla başla savunan Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, paranoyaklıkla itham edilmiş, ardından programın moderatörü Ersin Düzen, sonraki yayında amacını aşan bu ifadeleri düzelteceğini tarafımıza bildirmişti. Sabırla özür dilemesini bekledik ancak Ersin Düzen’in bugünkü programda konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamayı büyük bir şaşkınlıkla takip ettik.

Türk futbolunun saygıdeğer isimlerinin başında gelen Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın hakkında saygı sınırlarını aşan ifadeler kullanan Ersin Düzen, bugünkü programda başta Teknik Direktörümüz olmak üzere Camiamızdan ve taraftarlarımızdan özür dileyeceği yerde, deyim yerindeyse top çevirmeyi tercih etmiş ve küstah bir tavırla milyonlarca Beşiktaşlının aklıyla dalga geçmeye çalışmıştır.

Yaptığı hatayı kabul edip özür dileme erdemi gösteremeyen Ersin Düzen ile yine aynı programda, altyapımızdan yetişerek, görev aldığı her maçta şanlı armamız için terinin son damlasına kadar mücadele eden futbolcumuz ’ın emeklerini itibarsızlaştırmaya çalışan yorumcu Tümer Metin’i esefle kınıyoruz!

Bu olayda olduğu gibi; 117 yıllık dev bir çınar, milyonlarca gönülvereni olan Kulübümüzü temsil eden; Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza, Teknik Direktörümüze ve sporcularımıza yönelik haddini aşan ifadelere gerektiği şekilde cevap verileceğini ilan eder, spor medyasının temsilcilerinin dikkatine önemle sunarız.”

Beşiktaş Medya Danışmanı Erol Kaynar'dan flaş açıklama: Tümer Metin'i esefle kınıyoruz!

NE OLMUŞTU?

Ankaragücü-Beşiktaş maçının ardından Ersin Düzen ve Tümer Metin arasında şu konuşma geçmişti:

Ersin Düzen, “Sergen hocanın maç sonu açıklamalarında niyet okuma düşüncesi var. Altında bir şey arıyor. Maç sonu Sergen hocanın eleştirileri birazcık ağır olmuş.” ifadelerini kullanırken, Tümer Metin, “Paranoyak bir düşünce içinde mi?” sorusunu yöneltti. Düzen, “Birazcık o düşünceye girmiş bence” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı