Magazin

Beren Saat’ten eşine doğum günü mesajı: İlişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti

Eşi ‘nun doğum gününü Instagram hesabından kutlayan kafaları karıştıran bir paylaşımda bulundu. Beren Saat’in bu paylaşımına ise takipçilerinden “seviyor mu sövüyor mu” yorumu geldi.

HIÇKIRARAK AĞLADIK

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu’nun 46’ncı yaşını kutladığı Instagram’dan, itirafta bulundu. Geçtiğimiz yıl boşanmak üzereyken yeniden barışan oyuncu, şarkıcıyla çektirdiği fotoğrafa, “Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük, hıçkırarak ağladık. İlişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken, müzikle birlik olduk” diye yazdı.

Beren Saat'ten eşine doğum günü mesajı: İlişkimizin tüm evreleri yaşandı bittiBeren Saat'ten eşine doğum günü mesajı: İlişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti

Beren Saat'ten eşine doğum günü mesajı: İlişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti

BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN

Birbirlerinden kopamadıklarını belirten Saat, “Sevgili, oyun arkadaşı, eş, zor günlerde yoldaş ve birbirimize muse olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum. Her şarkıma kattığın fikir, çaldığın her nota, sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun. İyi ki doğdun da sana aşık oldum” notunu düştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu