Gündem

Bay Yanlış 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Ezgi Özgür’ün teklifini kabul ediyor!

Bay Yanlış geçtiğimiz hafta 1. bölümü ile ekranlara gelmiş ve reyting listelerinde 4. sırada yerini almıştı. Dizi yayınlandığı ilk bölümüyle ilgi görürken bu hafta ekranlara gelecek olan 2. bölüm de merak konusu oldu. Hafta içi her Cuma akşamı FOX tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Bay Yanlış’ın 3. bölüm fragmanı yeni bölümün ardından ekranlara geldi. İşte Bay Yanlış 3.bölüm 1. fragmanı.

Baş rollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı eğlenceli dizinin bu akşam yeni bölümü ekranlara geldi.

2733283-810x458.jpg

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen Bay Yanlış reyting listesinde 4. sırada yer aldı.

BAY YANLIŞ 3. BÖLÜM FRAGMANI

Bay Yanlış 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Ezgi büyük bir hayal kırıklığının pençesindedir. Cansu’nun desteği onu yeniden ayağa kaldırmaya yeter ve Ezgi, Özgür’ün bir gecelik sevgili olma teklifini kabul eder.

 

 

BAY YANLIŞ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Ezgi, yaptığı hatayı telafi etmek için Serdar’la tekrar bir araya gelmek istemektedir. Cansu’dan bir buluşma daha ayarlamasını ister. Bu sefer doğru davranıp Serdar’ı etkilemeye kararlıdır.

640xauto-001.jpg

Bunun için de Özgür’e ihtiyacı vardır. O yüzden Özgür’ün teklifini kabul eder. Bir anlaşma yaparlar. Ezgi, bir geceliğine Özgür’ün sevgilisi gibi davranacak, karşılığında Serdar’ı etkilemek için ne yapması gerektiğini Özgür’den öğrenecektir. Fakat yaptıkları bu anlaşmanın ikisi için de farklı sonuçları olacaktır.

640xauto-2.jpg

BAY YANLIŞ 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı