Gündem

Bahçelievler’de şüphelilerle polis arasında kovalamaca! 4 kişiden 2’si yakalandı

Bahçelievler Hürriyet Mahallesi’nde gerçekleşen olayda polisin ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçmaya çalışan şüphelilerle motosikletli polis ekipleri arasında kovalamaca yaşandı. Yaşanan kovalamaca da 4 şüpheliden 2’si yakalandı.

İddiaya göre, motosikletli polis ekipleri, içinde 4 kişinin olduğu bir otomobilden şüphelenerek otomobili durdurmak istedi. Otomobilde bulunanlar, polislerin ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Polis ekipleri de cadde üzerinde şüphelileri kovalamaya başladı. Bir süre sonra şüpheliler otomobili bırakıp yaya olarak kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamaca sonucunda 2 şüpheli yakalanırken 2 kişi ise kaçtı. Polis ekiplerinin, şüphelilerin kullandığı otomobilde yaptığı aramada çok sayıda cep telefonu, tablet ve bilgisayar çıktığı öğrenildi. Gözaltına alınan 2 şüpheli polis merkezine götürüldü. Polis olayla ilgili çalışma başlattı. 

Bahçelievler'de şüphelilerle polis arasında kovalamaca! 4 kişiden 2'si yakalandı

Öte yandan şüphelilerin otomobili bırakıp kaçması ve polisin 2 şüpheliyi yakalaması bölgede bulunan güvenlik kamarasına yansıdı. Görüntülerde, şüphelilerin otomobilden inip yaya olarak kaçtıkları görülüyor. Bu sırada el freni çekilmeyen otomobil kayarak önünde duran kamyonete çarpıyor. Görüntülerde 2 kişinin ekiplerce yakalandığı görülüyor.

Bahçelievler'de şüphelilerle polis arasında kovalamaca! 4 kişiden 2'si yakalandıBahçelievler'de şüphelilerle polis arasında kovalamaca! 4 kişiden 2'si yakalandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu