Gündem

Aycan’dan Barış’a utandıran soru!

Survivor finaline sayılı günler kala dün akşam oynanan son dokunulmazlık oyunun ardından bugün gerçekleşecek konseyde finale adını yazdıran 3 isimden biri adaya veda edecek. 

Bu akşama damga vuran bir diğer konuda bu akşam elenen yarışmacılar ile son 4’e kalan isimlerin yüzleşmeleri oldu. Yüzleşme de yöneltilen soruların en dikkat çekeni Aycan’ın Barış’a yönelttiği soru oldu.

“AĞZINI ŞAPIRDATIRDIN!”

Aycan Barış’a şu soruyu sordu: “Bizim takımdayken yemek yediğmizde hep yanıma oturur geğirirdin ve ağzını şapırdatırdın bizim takımdan gidince bunu kestin neden yapıyordun bunu?”

Aycan’ın sorusunun ardından Barış şaşkınlıkla cevap vermeye çalışsa da Aycan’ın bu sorusu twitter’da gündem oldu ve büyük tepki çekti.

Twitterr’da Aycan’a tepkiler peş peşe geldi:

 

 

 

 

SURVİVOR AYCAN KİMDİR?

Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 yılında ‘nın Nünberg şehrinde dünyaya geldi. Futbola Nünberg ile başlamış ve daha sonra Köln’de devam etti. kadın U-19 takımına kabul edilen Aycan Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015’te Bosna-Hersek’e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynadı.

5ed6b4c7c9de3d1f0c372e5c.jpg

2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer alan Ayca Yanaç, 7 Nisan 2018’de ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrılmıştır.Ülkemizde A Milli Kadın Futbol Takımı’nda forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu