Gündem

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’ndan deniz müjdesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 1 Haziran’dan itibaren uygulamaya geçecek normalleşme süreci ile ilgili kararlar arasında, Antalya dahil sahil kentleri açısından en çok merak edilen denize girme kararı da yer alıyor. 

OLTAYLA BALIK YASAĞI KALKTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları üzerine Antalya Valisi Münir Karaloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kıyı balıkçılığına ilişkin kısıtlamanın kaldırıldığını ‘Oltalar hazır mı’ ifadesiyle duyurdu.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu'ndan deniz müjdesi!

Daha önce alınan bir kararla tekne ile belli kurallar çerçevesinde serbest hale getirilen amatör balıkçılık, bu yeni karar ile artık kıyılardan da serbest olacak.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu'ndan deniz müjdesi!

“MAVİYE ÖZLEM BİTİYOR, SERİN SULAR BİZİ BEKLİYOR”

Antalya Valisi Münir Karaloğlu deniz ve plaj yasağının kaldırılmasına ilişkin de hesabından duyuruda bulundu. Karaloğlu, müjdeli haberi şöyle verdi:

“Maviye özlemimiz bitiyor, serin sular bizi bekliyor! Akdeniz’le kucaklaşmaya, yunuslarla konuşmaya, Caretta Carettalarla yarışmaya hazır mısın Antalya.”

Antalya Valisi Münir Karaloğlu'ndan deniz müjdesi!

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, salgını nedeniyle sosyal mesafelerin korunması, maskelerin takılması ve temizliğe dikkat edilmesi uyarılarında da bulundu. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu