Spor

Amazon Prime Video ve Prime Gaming’de muhteşem fırsat!

Geçtiğimiz yıllarda ‘de de kullanıma sunulan Amazon Prime Video, Netflix benzeri sunduğu içeriklerle dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip, dijital dizi ve film izleme platformu. Türkiye’de daha önce kuru üzerinden premium üyelik başlatabildiğimiz Amazon Prime, Türkiye’ye özel yeni bir fiyatlandırma yaptı. 

Premium üyelik ücretini TL’ye güncelleyen Prime Video ve Prime Gaming, 7.90 TL üzerinden kullanıcıları bekliyor. Yeni üyeliklerde ilk ayın ücretsiz olduğu Prime Video ve Prime Gaming’de sunulan 7.90 TL’lik bu fırsatla birlikte Türkiye’de daha popüler hale gelmesi bekleniyor. Ayrıca bu fırsatın göründüğü kadarıyla sadece Türkiye için geçerli olduğunu da ekleyelim.

Amazon Prime Video ve Prime Gaming'de muhteşem fırsat!

Ücretleri güncellenen Prime Video’da birçok popüler dizi ve film bulunuyor. American Gods, The Boys, Carnival Row bu dizilerden bazıları. Ayrıca Twitch bünyesinde Prime Gaming ile her ay farklı oyunlar içerisinde ganimetler elde edebilirken, sevdiğimiz Twitch yayıncılarına da her ay bir defa abone olabiliyoruz.

AMAZON PRİME VİDEO NASIL ÜYE OLUNUR?

1)  adresine ulaşıp “30 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlatın” butonuna tıklayın
2) Amazon hesabınız varsa giriş yapın yoksa aynı bağlantı üzerinde oluşturun
3) Sizden kredi ya da banka kartı bilgilerinizi isteyecek bu aşamada gerekli kısımları doldurup devam edin.
4) İsim ve adres bilgilerinizi ekleyerek devam edin.
5) Ödeme yönetiminizi ekleyin
6) “30 gün ücretsiz denemenizi başlatın, daha sonra ödeyin” butonuna tıklayarak prime üyeliğinizi başlatın.

PRİME VİDEO NEDİR?

Tıpkı Netflix gibi üyelerine sınırsız film, dizi arşivinden yararlanabilme imkanı sunan Prime Video, dünyaca ünlü yıldızların yer aldığı yapımlarıyla özellikle Amazon Amerika ve Amazon Avrupa düşünüldüğünde Netflix’in en ciddi rakiplerinden biri olarak görülüyor. Prime Video’nun diğer avantajlarının başında ise iOS’dan ’e, Smart TV’den Xbox ve PS4’e birbirinden farklı platformlarla uyumlu çalışabiliyor olması geliyor.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı