Spor

Ali Şen’den Erol Bulut hakkında iddialı açıklamalar!

gazetesine konuşan ‘nin efsane başkanı , sarı-lacivertlilerin Erol Bulut tercihini değerlendirdi. Prensipte anlaşmaya varılan tecrübeli teknik adam Erol Bulut ile resmi duyurunun yapılması an meselesi. Erol Bulut’u futbolculuk döneminde Fenerbahçe’ye kazandıran Ali Şen, tecrübeli teknik adam için Manchester United’ın efsanevi teknik direktörü Alex Ferguson benzetmesi yaptı.

Şen, “Erol Bulut’u futbolcu olarak ‘ye getiren benim. E.Frankfurt’ta oynuyordu. ‘nun sportif direktör, yardımcılarından birinin de olduğu bu idari ve teknik kadro yapılanmasında, ben Erol Bulut’tan bir Alex Ferguson olmasını bekliyorum. Olacağına da inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

“TÜRK FUTBOLUNA BÜYÜK HİZMETLER VERECEKTİR”

Erol Bulut’un Alman disipliniyle yetiştiğini belirten Ali Şen, “Gelecek sezon ve daha sonraki yıllarda F.Bahçe’nin bu teknik ve idari kadroyla önemli başarılar kazanacağına, şampiyon olacağına inanıyorum. Erol Bulut kendine güvenen, kültürlü, Almanca, İngilizce ve Yunanca gibi dilleri konuşabilen, futbol altyapısını Almanya’da almış, Alman disipliniyle yetişmiş başarılı bir futbol adamıdır. Çalışma azmi, hırsı ve karakteriyle de F.Bahçe’ye yakışan bir isimdir. Benim yakından tanıdığım Erol Bulut, teknik direktör olarak da Türk futboluna büyük hizmetler verecektir.” şeklinde konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı