Gündem

Ali Kundilli filminin konusu nedir? Oyuncuları kimdir?

Ali Kundilli filmi konusu nedir? sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Cem Gelinoğlu’nun hem senaryosunu yazdığı hemde başrolünde yer aldığı komedi filmi vizyona girdiği günden beri ilgiyle izleniyor. 2015 yılı yapımı Türk komedi filmi Ali Kundilli konusuyla da dikkat çekiyor. Peki Ali Kundilli filminin konusu nedir? Oyuncuları kimdir? İşte film hakkında merak edilenler… 

ali-kundilli-film-konusu-nedir-ali-kundilli-film-13357721-5010-m.jpg

ALİ KUNDİLLİ KONUSU NEDİR?

Cem Gelinoğlu’nun yaratmış olduğu Ali Kundilli karakteri, modern hayat şartlarını, sigortalı ve sabit bir iş olanağını reddeden, sürekli olarak kendi projelerini üreten ve günün birinde bi projelerinin birileri tarafından keşfedileceğine inanan bir mucittir. Kendisiyle aynı hayalleri paylaşan Vedat ile aynı mahallede yaşayan Ali, en yakın arkadaşının sisteme yenik düşmesi ve birlikte kurdukları bu hayalleri terk etmesiyle birlikte yalnız kalır. Nitekim Vedat’ın sevdiği kadın ile evlenebilmesi için düzenli bir hayata ve sigortalı bir işe ihtiyacı vardır. Ne yazık ki benzer şartlar Ali için de geçerlidir. Fakat genç mucit, sevdiği kadın olan İlknur’u prensesler gibi yaşatabilmek adına hayallerinin kuyruğunu kovalamaya devam eder. Ancak her şey Vedat ile Ayşe’nin kına gecesinde tamamen değişecektir!

ALİ KUNDİLLİ OYUNCULARI KİMLER?

Cem Gelinoğlu

Sami Aksu

Zeynep Aktuş

Ezgi Tombul

Bilal Kaya

752x395-aykut-eniste-filmi-oyuncusu-cem-gelinoglu-kimdir-cem-gelinoglu-kac-yasinda-1579700021016.jpg

 

CEM GELİNOĞLU KİMDİR?

1983 yılında Düzce’de dünyaya gelen Cem Gelinoğlu orta okul ve lise hayatını Düzce’de geçirdi. Üniversite’de istediği bölüme geçemeyen ve kendi işini kuran Cem Gelinoğlu ticarette aradığını bulamayınca dükkanını kapatma kararı aldı. Açık Öğretim fakültesinden İşletme bölümü okuyan Cem Gelinoğlu bu süre içerisinde reklam sektörüne geçiş yaptı. 10 sene boyunca reklamcılık sektöründe yer alan Cem Gelinoğlu son olaran 1 yıl ilaç sektöründe çalıştı.

Sosyal Medya üzerinden Vine sayfası açan ve videolar paylaşan Cem Gelinoğlu kısa sürede en sevilen karakter oldu. İzlenme rekorları kıran Cem Gelinoğlu takipçilerinden aldığı destek ile Ali Kundilli filmini yazdı ve oynadı. Faruk Aksoy’un da desteği ile beyaz perdeye çıkan Cem Gelinoğlu büyük beğeni topladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı