Magazin

Aleyna Tilki ‘Sevgilisi ile tatile çıktı’ iddialarına açıklık getirdi

önceki gün çıkan ‘Sevgilisi Kadir Şen’le tatile çıktı’ haberlerini sosyal medya hesabından paylaştığı video ile yalanladı. Tilki’nin yanındaki isim Kadir Güneş değil, makyaj artisti Serhat Şen olduğu ortaya çıktı. 

aleyna-tilki-hakkinda-cikan-sevgililer-tatilde-13331575-1917-m-1.jpg

Aleyna Tilki karantina sürecinin ardından Bodrum’da arkadaşları ile birlikte tatile çıktı. 

Yakın arkadaşlarıyla birlikte tatile çıkan Aleyna Tilki’nin, gazeteciler tarafından çekilen bir fotoğrafta yanında bulunan kişinin, modacı Gülnur Güneş’in kardeşi Kadir Güneş olduğu iddia ediliyordu. Basına yansıyan haberlerde, basın mensuplarını gören sevgililerin paniklediği öne sürüldü.

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, söz konusu haberlere açıklık getirdi. Genç şarkıcı,Bodrum’da birlikte görüntülendiği kişinin Kadir Güneş olmadığını, makyaj artisti Serhat Şen olduğunu paylaştı. Şen paylaşımında, “Bugün manşetlere çıkmışız ama ismimi yanlış yazmışsınız. Ben Serhat Şen, Aleyna Tilki’nin makyaj artisti arkadaşıyım” ifadelerini kullandı.

1466b6890c4f8c8ca4df982c5a56df76.jpg1466b6890c4f8c8ca4df982c5a56df76.jpg

SERHAT ŞEN KİMDİR?

 

Serhat Şen, 1993’te Mardin’de doğdu. Düsseldorf’taki Private Mode Schule’den mezun olup RTL kanalında sahne arkasında çalışmaya başladı. Mike Verno’daki eğitimini tamamlayıp Avrupa’da düzenlenen tüm moda defilelerinde hem makyaj tasarlama ve karar aşamasında, hem de defile sırasında sahne arkasında görev aldı. Daha sonrasında kendi tekniklerini daha çok geliştirmek için Dubai’de Kim Kardashian’ın make up artist’inden eğitim aldı. 

Serhat Şen, düğün alanında da tanınan isimlerden biri olup, bu alanda birçok çalışması bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu