Magazin

Ahmet Kural için istenen ceza belli oldu! Şarkıcı Sıla’yı darp ettiği gerekçesiyle yargılanacak

Oyuncu Ahmet Kural’ın, geçtiğimiz yıllarda şarkıcı Sıla Gençoğlu’nu darp etmesi nedeniyle aldığı 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasının İstinaf Mahkemesi’nce bozulmasının ardından yeniden yargılanmasına başlandı. 

Davaya  Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu katılım sağlamazken, avukatları  60. Asliye Mahkemesindeki duruşma salonunda hazır bulundu.

Ahmet Kural için istenen ceza belli oldu! Şarkıcı Sıla'yı darp ettiği gerekçesiyle yagılanacak

KURAL İÇİN HAPİS TALEBİ

Ünlü şarkıcı Sıla’ya şiddet uygulaması nedeniyle 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına uygun görülen oyuncu Ahmet Kural’ın bozulan kararın ardından yeniden yargılanmasına başlandı. Duruşmada cumhuriyet savcısı mütalaasını açıkladı.

Savcı Kural’ın ‘hakaret’, ‘tehdit’ ve ‘basit yaralama’ kabahatlerinden dolayı 1 yıl 1 aydan 5 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talebinde bulundu. Duruşma Gençoğlu ve Kural’ın avukatlarının verilen mütalaaya karşı savunma yapması için ertelendi.

Ahmet Kural için istenen ceza belli oldu! Şarkıcı Sıla'yı darp ettiği gerekçesiyle yagılanacak

DAVANIN GEÇMİŞİ

Geçtiğimiz yıllarda ilişki yaşayan şarkıcı Sıla, o dönem ki sevgilisi Kural’ın şiddetine maruz kaldığı gerekçesiyle mahkemeye başvurdu. Sıla Gençoğlu’nun 29 Ekim 2018’de Ahmet Kural’ın Zekeriyaköy’deki evinde darp, tehdit ve hakarete uğradığı iddiasıyla görülen dava, 22 Nisan 2019’da karara bağlanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı