Gündem

Adana’da küçük çocuğa pitbull saldırdı!

Adana’nın Kozan ilçesinde, Pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayan 13 yaşındaki Yılmaz Akalın canını zor kurtardığı dehşet anlarını anlattı. Akalın, 15 kişinin kendisini kurtarmak için mücadele ettiğini belirterek, “Beni orada bıraksalar yiyecekti” dedi. Korku dolu anlar yaşayan aile, bu köpeklerin beslenmesinin yasaklanmasını istedi.

Adana'da Pitbull dehşeti!

AYAKLARININ DAMARLARI KOPTU

  Yaşadığı talihsiz olay sonucu, ayaklarında damarları kopan ve Adana’da gördüğü tedavi sonrası taburcu edilen Akalın, köpeğin kendisini yemek için saldırdığını ifade etti. Akalın o anları anlatırken 15 kişinin kendisini zor kurtardığını ifade ederek; “Biz yayladan geldik ailem ekmek almaya yollamıştı. Başka bir bakkala giderken köpek bana gelmeye başladı kaçmaya çalıştım duvardan atlayamadım beni içeri çekmeye çalıştı. Orada bir sürü mahalle sakini vardı, beni kurtarmaları için bağırdım. Babam geldi köpeğe vurdu öyle kurtuldum. Şu an köpek görmek istemiyorum ve görsem kaçarım sanırım. Zor kurtuldum. 15 kişi beni kurtarmak için mücadele etti. Köpekleri artık sevmiyorum. Beni orada bıraksalar yiyecekti” dedi.

Adana'da Pitbull dehşeti!

ANNESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Saldırıya uğrayan 13 yaşındaki çocuğun annesi de olayı anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Akalın, “O anlar da oğlumu ekmeğe yollamıştım. Ekmek almaktan gelirken bizim haberimiz yoktu ve mahalle sakinleri yardımcı oluyormuş. Seslere çıktık ve oğlumu öyle bağırırken ‘beni köpek yiyor kurtarın’ diye bağırıyordu. Elimize ne gelirse attık. Köpeğin elinden oğlumu kurtarmaya çalıştık. 1 saate yakın uğraştık. Son anda babası midesine vurunca köpek bıraktı, kaçmaya başladık. 3 yaşındaki kızıma da saldırdı. Kendimizi eve zor attık. Damarları dışarıda idi. Onlar dikildi. Çok kötüydüm. Daha sonrasını hatırlamak bile istemiyorum. Bir anne olarak tek başımaydım, kimse yoktu, oğlumu da öyle görünce yıkıldım. Herkese sesleniyorum benim ciğerim yanıyor başkalarının yanmasın. Bu tarz köpekleri kaldırsınlar beslemesinler benim yüreğim yandı başka annelerin yüreği yanmasın” diye konuştu.

Küçük çocuğa saldıran köpeğin, gözetim altında tutulduğu öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı