Magazin

Acun Ilıcalı’dan Taner Tolga Tarlacı hakkında açıklama

Cüneyt Özdemir’in kanalına bağlanan Cüneyt Özdemir ile kısa bir sohbet geçirdi. Sohbet sırasında sorulan Survivor’ın eski yarışmacısı olan Taner Tolga Tarlacı hakkında ise çok net konuştu.

TANER TOLGA TARLACI MESELESİ NEDİR?

Cüneyt Özdemir, “Özellikle Taner Tolga Tarlacı meselesi soruluyor sana. Sonra bir sürü skandalını gördüm yarışmadan sonra. Ortalıkta yapmadığı şey de kalmadı. Ama senin üzerinde hala Taner Tolga Tarlacı baskısı görüyorum.Nedir bu mesele? “ diye sordu.

Acun Ilıcalı'dan Taner Tolga Tarlacı hakkında açıklama

Acun Ilıcalı'dan Taner Tolga Tarlacı hakkında açıklama

“BENİM HAKKIMDA İLERİ GERİ KONUŞMALARI…”

Acun llıcalı ise, “Bunlar normal şeyler. Seyircilerimizin isteklerini yorumlarını takip ediyorum. Seyirci bölümünü anlayışla karşılıyorum. Ama bahsettiğin şahısla ilgili şunu söyleyebilirim. Benim hakkında ileri geri konuşmaları, kullandığı ifadeler nedeniyle bir daha bir araya gelmemize kesin olarak engel.

Bunlar bize uygun şeyler değil. Böyle bir şey mümkün değil. Yolu açık olsun, hayatta başarılar diliyorum. Bunu yapmak isteyen varsa başka proje yapabilir. Şahıs orada duruyor. Aslınlar proje yapsınlar. Müsaade edin de istediğimle çalışayım” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı'dan Taner Tolga Tarlacı hakkında açıklama

TANER TOLGACI VE ACUN ILICALI ARASINDA NE OLMUŞTU?

Taner Tolga Tarlacı yarışmadan sonra da parasının ödenmediği gerekçesiyle asistanı tehdit içerikli mesajlar yollamıştı. Tarlacı’nın şikayete konu mesajlarda, “100 milyar ödenmediği takdirde düşman olacağız, bana olan borcunuzu da vermek zorundasınız yoksa başınıza geleceklerden ben sorumlu olmam. Borcunuz artık doğudakiler gibi kan davasına dönüştü. O para hesabıma yatacak yoksa yakanızı bırakmayacağım, bir gün delirir ofisinize gelirim” şeklinde ifadelere yer vermişti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu