Eğitim

Açık öğretim ortaokul, lise sınavları ne zaman? 2020

() nedeniyle ertlenen sınavlar arasında olan Açık öğretim ortaokul ve Açık öğretim lise sınavlarının tarihlerini belirledi. Peki Açık öğretim ortaokul, lise sınavları ne zaman? 2020

AÖL 2. DÖNEM SINAVLARI NE ZAMAN?

Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesinin 2019-2020 eğitim öğretim yılı 2′ inci dönem sınavlarının;

Açık Öğretim Kurumları Sınavlarının “teknik hazırlık” süresinin 30 gün olması ve sınav takvimindeki gelişmeler nedeniyle, 25-26 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılması kararlaştırılmıştır.

Açık öğretim ortaokul, lise sınavları ne zaman? 2020

SINAVA GİRİŞTE GEREKLİ BELGELER

Açık Öğretim Lisesi Kimlik Kartı, Açık Öğretim Lisesi Sınava Giriş Belgesi, Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı (ya da eşdeğer bir kimlik kartı) sınava giren öğrencilerin yanında olmalıdır.

Açık Öğretim Lisesi Kimlik Kartı ve Sınava Giriş Belgesi yanında bulunmayan öğrencilerin geçerli bir kimlik kartıyla (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) salon yoklama listelerinde isimleri olmaları halinde sınava alınacaklardır.

Öte yandan, sınav günü yanınızda kurşun kalem ve silgi bulundurmayı unutmayınız.

Açık öğretim ortaokul, lise sınavları ne zaman? 2020

LGS, BURSLULUK SINAVI NE ZAMAN ?

Milli Eğitim Bakanlığı, Merkezi Sistem Sınav Yönergesi kapsamında 2020 yılında Genel Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilecek sınavların yer aldığı “2020 Yılı Sınav Uygulama Takvimi” makam oluru ile güncellenmiştir” denildi. 

LGS: 20 Haziran 2020

Açık Ortaokul ve Açık Lise: 25-26 Temmuz 2020

Bursluluk Sınavı: 5 Eylül 2020

tgh.jpg

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu